Karşınızda 2019 Yılının Merak Edilen Çanta Trendleri!

2019 senesinde kombinlerinizi zenginleştirecek çantalardan hangileri trend olacak, inceleyin...

2019 senesinin menüsü yavaş yavaş şekillenmeye başladı; sofrada yine oldukça iştah açıcı, mutlaka tadına bakılması gereken, daha önce tatmadığınız için tereddüt etseniz dahi sizi yemeğin sonunda masadan mutlu kaldıracak seçenekler mevcut. Tabii ki çantalardan bahsediyoruz, ne kadar fazlasına sahip olsak da bir yenisine asla 'hayır' demeyeceğimiz o harikulade aksesuarlardan, ve 2019 senesinde izini süreceğimiz trendlerden…

Kolye Olarak Çantalar

Önce aperatiflerden başlayalım; hatta en küçük porsiyondan. 2019 senesi için tasarımcılar söz konusu çanta olduğunda ihtiyaçlara odaklandılar ve ortaya küçücük, ufacık modeller çıktı. Bu modelleri taşımanın en ideal yolu olarak seçilen boyuna asma yöntemi sayesinde de elleriniz tamamen serbest kalıyor.

Zincirin Ucunda Top Çantalar

Standart clutch modelleri unutun. 2019'da çantalar kavuştukları yeni geometrik form dolayısıyla birer sanat eseri taşıyormuşsunuz hissi yaratacak. Şimdiden uyarmamızda da fayda var; top formundaki çantalar tüm eşyalarınızı alma kapasitesine sahip değil. Ancak tasarımları öyle güzel ve özel ki bunu o kadar umursamayacaksınız bile.

Torba Çantalar

Bu tüm eşyalarınızı içine almaya ant içmiş gibi duran çantalar, formdan ziyade fonksiyonelliği ön plana çıkarıyor. Trendler arasında en pratik kullanımı sağlayan torba çanta modelleri, özellikle çiçek desenli ve parlak dokulu olmaları ile de eğlenceli bir kurtarıcı görevi üstleniyor.

 


Bu Haberi Paylaş