Erkekleri mutlu etmenin 7 kısa yolu

İşte erkeklerin en sevdiği cümleler...

1.Sen 'Ondan' daha yakışıklısın 
Bu cümle altındeğerindedir, belki altından bile değerli olabilir. Bu sayede eşiniz, sevgiliniz sizin daireniz dışına çıkmak istemeyecektir.

2. Sekreterin Çok Güzel 
Hepimiz eşimizin, sevgilimizin çevresindeki, iş ortamındaki arkadaşlarını görmek tanımak isteriz. Özellikle de varsa sekreterini... O yüzden hemen tavır almayın.

3. Sana Güveniyorum 
İlişkide sevgiden önce gelen bir şey varsa bu da güvendir. Her birey güvenilmek ve sevilmek ister. Sevdiğinize güvendiğinizi, inandığınızı belli etmek onu her şeyden çok mutlu edecektir.

4. Futbol mu? Ben futbola bayılırım!
Çünkü erkeklerin büyük bir çoğunluğu futbola büyük bir ilgi besler.

5. Annen Haklı 
Gelin ve kaynanalar genelde geçinemeyebilirler ve erkek her zaman bu iki kadının arasında kalır. Zaman zaman eşinizin annesi ile ilgili güzel sözler söyleyerek, ailesinin evine gitmek isteyerek onu şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

6. Tabii ki Arkadaşlarınla Dışarı Çıkabilirsin 
Erkekler bekarken sürdürdüğü arkadaşlıklarını evlendiklerinde bir ilişkiye başladıklarında da koparmak istemezler. Ancak bu bayanlar için pek de iyi bir durum değildir. Ama eşinizi mutlu etmek istiyorsanız, sizle yeteri kadar zaman geçirdikten sonra arkadaşları ile de zaman geçirmesine izin verebilirsiniz.

7. Sen Bilirsin 
Bazen fikir verme, yorum yapma hakkını erkeklere bırakarak onlara ilişkide söz sahibi olduklarını hissettirebiliriz. Sen bilirsin, sen halledersin gibi sözler duymak erkekleri fazlasıyla mutlu edecektir.

Bu Haberi Paylaş