Erkekleri Baştan Çıkaran En Etkili 5 Parfüm !

Saçlarınızı kabarttınız, dudaklarınızı koyu kırmızılara boyayarak hafifçe araladınız, en şevhetli iç çamaşırlarınızı giyindiniz ve yüksek topuklarınızın üzerinde boy göstermektesiniz… Tek eksiğiniz var! Üzerinize buram buram egzotizm kokan kokan bir parfümü boca ettiniz mi, işlem tamamdır, sizden ala dişi yok!

1. Givenchy Absolutely Irresistible

Givenchy'nin Kesinlikle Dayanılmaz Parfümü...

Givenchy Absolutely Irresistible Bayan Parfümü hakkında söylenecek çok şey var. Ancak parfümün ülkemizde çok konuşulmasına neden olan olay bir dönemin olay yaratan ve reyting rekorları kıran dizisi Aşk-ı Memnu’da gerçekleşti. Kırmızı, taşlı şişesi ve Bihter’in onu uzun uzun koklayışı hala pek çoklarının gözünün önündedir. Kadınların bir tutkusu haline dönüşen bu kokunun üst notalarında mandalinanın taze, tatlı ve keskin aroması, bize göre şişesinin rengini belirleyen kırmızı orman meyveleri, sertliğini ve kalıcılığını artıran kırmızı biber var. Givenchy Absolutely Irresistible’in orta notalarında portakal ağacı çiçeği, yasemin ve helyatrop çiçeği bulunuyor. Parfümün alt notalarında ise sedir ağacı, silhat olarak da bildiğimiz paçuli ve misk bulunuyor. Yalın bir karışım gibi görünen Givenchy Absolutely Irresistible bir o kadar da sıra dışı olmasıyla ve kapağı açıldığı andan itibaren çevresindeki herkesi etki altına almasıyla tanınıyor.

2.Tom Ford Black Orchid

lack Orchid sadece Tom Ford için yetiştirilen siyah orkidelerden üretildi.

Kokunun yaratım aşamasında tüm çiçekleri inceleyen Tom Ford, hayal ettiği esansı bulamayınca, kendisi için özel bir çiçek üretilmesini istedi. Böylece dünyanın en nadide ve tek siyah orkidesi yaratılarak,TOM FORD BLACK ORCHID adı verilmiştir.

Farklı, eşsiz, lüks ve sofistike olan bu parfüm size çok özel hissettirir.

3.Christian Dior Hypnotic Poison

Zambak, Yasemin ve Jacaranta Ağacının Karışımı.Hipnotize edici, sihirli, baştan çıkarıcı Poisonun kışkırtıcı gücü, infilak edici yeni jenerasyon bir koku yaratılarak tam olarak keşfedilmiştir.

Bir kadın için aşırı derecede değişik bir koku, olağan dışı enerjik ve yoğun bir parfümdür.Odunsu: Bu parfümlerde genellikle sandal ağacı, gül ağacı, sedir ağacı, kabe samani, paçuli, misk ve iris notaları kullanılır. Bu notalara sahip kokular, diğer koku ailelerinden notalar kullanılarak dengelenir.

4.Carolina Herrera 212 Sexy EDP

Rahatlığı ve dişiliği eşsiz bir zarafetle birleştiren Carolina Herrera 212 Sexy kendini eşsiz hisseden kadınlara hitap ediyor. Sıcak notalara ve seksi bir çekiciliğe sahip olan bu kokunun üst notalarda gül,biber ve bergamot bulunurken , orta notalarda sardunya ve gardenya bulunuyor. dip notaları son vuruşu yapıyor ve vanilya, pamuk şeker ile şekersi bir koku gibi dursada baharat ile seksi duruşu tamamlıyor. Kendine güvenen şehirli kadının parfümü olan Carolina Herrera 212 etrafınızdakileri baştan çıkartacak!

5.Gucci By Gucci Femme 

Koku çarpıcı paçuli bazıyla girişini erken yaparken, Gucci kadını gibi uzun süreli bir etki bırakıyor.

Aynı zamanda üst notalarındaki beklenmedik ve egzotik guava ve armut eşsizlik ve modernlik getiriyor. Kalp notasında yer alan kremimsi Tahiti Tiare çiçeğin parfüme zengin bir feminenlik katıyor. Misk notaları ve bal hoş bir koku sunarken paçuli sıcaklık veriyor.


Bu Haberi Paylaş