Asyalı Kızlar Gibi Minnoş Olmak İsteyenlere 5 Pratik Öneri

Asyalı kızların minyon oluşu onları çok sevimli gösteriyor değil mi? Ele avuca sığmaz tatlılıkları, giydikleri kıyafetlerle de doğru orantılı oluyor. Ülkemizde özellikle uzak doğu ürünlerinin satıldığı mağazalar ardı ardına açılırken, bu minnoşluktan geride kalmak istemiyoruz. Tıpkı Asyalı kızlar gibi olmamızın imkanı yok belki ama, aynı minnoşluğu yakalamak adına size 5 pratik önerimiz var:

Baskılı Çoraplar

Baskılı çorapları özellikle eteğin altında kullanan Asyalı kızlar, bir nevi kişiliklerini böyle yansıtıyor. Şimdilerde en moda olanları ise anime karakterli olanlar. Birkaç çift edinmemizde fayda var gibi.

Küçük Sırt Çantaları

Bizler valiz gibi çantalarla gezerken, Asyalı kızlar minicik sırt çantalarına her şeyi sığdırmayı başarabiliyorlar. Bizim tabiri caizse “dişimizin kavuğuna yetmeyen” bu çantaları biz de denesek ortaya nasıl bir sonuç çıkar bilmiyoruz ama minnoşluk için her şey feda…

Rengarenk Külotlu Çoraplar

Çoraplara takıntılı olduğunu düşündüğümüz Asyalı kızlar, pantolonu çok fazla tercih etmediklerinden, eteğin altına rengarenk uzun külotlu çoraplar giyiyorlar. 50 yaşındaysanız belki olmaz ama 20’li ve 30’lu yaşlar için uygun olabilir diye düşünüyoruz.

Kolej Ceketleri

Okula ya da iş yerine gitseler de mutlaka giydikleri bir diğer parça ise kolej ceketi. Dolabımızda da bir tane olursa, belki bizler de jeanlerle kombinlediğimiz şirin olabiliriz gibi.

Babetler

Asyalı kızların ayakları 33-35 numara olunca onlarda sevimli duruyor tabi. Bizim için önemli olan rahatlık olunca minnoşluğu bir kenara bırakacak çok arkadaşımız var biliyoruz. Ama bu senenin moda babetlerine göz atmakta fayda var. Özellikle küçük ayaklı prenses kızlar için çok uygun olacak gibi.


Bu Haberi Paylaş