Şeyma Subaşı'na Nafaka Yetmedi!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın ayrılığı gündeme bomba gibi düşmüştü. İkili arasındaki boşanma davası en çok konuşulan konular arasındaydı.

Boşanma davası sırasında en çok konuşulan konu ise Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı ve kızı için ödediği nafaka ve tazminat olmuştu.Ilıcalı’nın aylık olarak Şeyma Subaşı’na 115 Bin TL, kızı için de 10 Bin TL olmak üzere toplamda 125 Bin TL ödemesine karar verilmişti.Geçtiğimiz günlerde ise Acun Ilıcalı’nın villasını 100 Milyon TL’ye sattığını duyurmuştu. Şeyma Subaşı’nın yaşadığı villayı satan Ilıcalı, Subaşı için başka bir ev alacağını açıkladı.Villanın satışa çıkmasının ardından Şeyma Subaşı’yı taşınma telaşı aldı. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Şubaşı kıyafetlerini takipçilerine gösterdi.

Çok fazla sayıda kıyafeti ve ayakkabısı bulunan sosyetik güzel takipçilerine “Bana birileri akıl vermeli. Bu kadar ayakkabıyı ve elbiseleri ne yapmalıyım?” şeklinde soru yöneltti.Ardından yaptığı başka bir paylaşımda “Bazılarını satsam ve bağışlasam” diye açıklama yaptı.

Şeyma Subaşı’nın kıyafetlerini satma konusu takipçileri bakımından eleştiri konusu oldu. Sosyetik güzeli takip edenler “Aldığın nafaka yetmiyor galiba” şeklinde yorum yaptı.

 


Bu Haberi Paylaş