Kliplerinde Sevgililerini ya da Eşlerini Oynatan Ünlüler

Kliplerinde sevgilisini oynatan ünlülerin sayısı oldukça fazla. İşte o klipler..

Kliplerinde sevgilisini ya da eşini oynatmak bir dönemin popüler şeylerindendi. Kimisi hala birlikte kimisi ise yollarını çokan ayırdı. Geriye ise bu klipler kaldı.

1. Seda Sayan ve Nihat Doğan’ın vurdulu kırdılı klibi…

2005-2007 yılları arasındaki olaylı aşklarıyla bir dönemin en çok konuşulan çifti olmuşlardı. Nihat Doğan'ın Seda Sayan'a yazdığı "bitanesinden bitanesine" şarkısı ise hala kulaklarımızda..

2. Hande Yener ve Kadir Doğulu’nun “Romeo” klibi..

Hande Yener ve Kadir Doğulu sevgili oldukları 2007 senesinde klipte birlikte oynamışlardı. 2010 senesinde ise dostça ayrıldılar.

3. Okan Kurt'un Demet Akalın'a asla rahat vermediği "Nasip Değilmiş" klibi..

Özcan Deniz'in unutulmaz şarkısı Nasip Değilmiş'i bir de Demet Akalın'dan dinledik. Klipte ise Demet Akalın eşini oynatmayı tercih etmişti. 

4. Berkay’ın o dönem sevilisi şimdilerde eşi olan Özlem Katipoğlu ile çektiği “Sen Varsın” şarkısının klibi..

2015 senesinde yayınlanan klip döneminde ikili henüz sevgiliydi. Bir sene sonra dünya evine girdiler ve şimdi bebişleri bile var.smiley

6.Rafet El Roman 2014 senesinde “Direniyorum” klibinde Ceren Kaplakarslan’ı oynatmıştı.

Bir dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan ikiliden geriye bu klip kaldı. 2014 senesinde evlenen çift 2016 senesinde olaylı bir şekilde boşandı.

7. Serdar Ortaç'ın her fırsatta aşkını dile getirdiği eşi Chloe Ortaç'ın Bana Göre Aşk klibinde oynamıştı.

2014 senesinde dünya evine giren Serdar Ortaç ve Chloe Ortaç, klipte de beraber yer alarak aşklarını gözler önüne tekrar sermişlerdi. Serdar Ortaç klipte eski sevgilisini havuza atarak bizleri oldukça şaşırttı. laugh

8. Ebru Gündeş'in sevgilisi Uche, Güneş'in "Sen Allah'ın Bir Lütfusun" klibinde oynamıştı.

1998 yılında dönemin en çok konuşulan aşklarından olan Uche ve Ebru Gündeş çifti. Ebru Gündeş'in klibinde neden oynadı, sevililer mi dedikodusu ortalıkta çok dolaşmıştı zamanında. Hatta klipte oynama karşılığında para yerine 5 bin dolarlık Roth Willer aldığı bile konuşulmuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu Haberi Paylaş