Trend
 1. İsveç, 5 Rus diplomatı sınır dışı edecek
 2. Alparslan Büyük Selçuklu Ferzat kimdir? Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Ferzat kaç yaşında? Tevfik Erman Kutlu hangi dizilerde oynadı?
 3. Alparslan Büyük Selçuklu Celal kimdir? Alican Okumuş hangi dizilerde oynadı? Alican Okumuş ile ilgili bilgiler!
 4. Alparslan Büyük Selçuklu Grigor tekfur kimdir? Serhat Tutumluer hangi dizilerde oynadı? Serhat Tutumluer ile ilgili bilgiler!
 5. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Aybars Bey kimdir? Aybars Beyi kim oynuyor? Atsız Karaduman nereli, evli mi?
 6. Alparslanın annesi ve babası kimdir? Büyük Selçuklu Sultanı Alparslanın anası neden, nasıl öldü?
 7. Neft ne demek? Neft çukurları nedir? Alparslan Büyük Selçuklu Neft ne anlama geliyor?
 8. Son dakika: Batur Bey kimdir? Alparslan Büyük Selçuklu Batur Beyi kim oynuyor? Şahin Çelik canlandırıyor! Şahin Çelik kaç yaşında?
 9. Alparslan Büyük Selçuklu Artuk kimdir? Onur Ayçelik canlandırıyor! Onur Ayçelik kaç yaşında?
 10. Ayşegül Ünsalın hayatı! Alparslan Büyük Selçuklu Akınay nasıl öldü? Ayşegül Ünsal kaç yaşında?
 11. DSÖden Sudan uyarısı: Biyolojik tehlike
 12. Prens William için flaş iddia! Yüklü bir ödeme aldı
 13. Merak edildi: Alparslan İsminin Anlamı Nedir? Alparslan İsmi Kuranda Geçer Mi, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek?
 14. Japon şirketin, Ay’a iniş sırasında uzay aracıyla bağlantısı kesildi
 15. “Kronik hastalıkların kök nedeni bulunup tedavi edilebilir”
 16. Almanyada mahkeme kulağa Rusça gelen soyadını değiştirme talebini reddetti
 17. Mescidi Aksada gözaltına alınan Türk vatandaşı serbest bırakıldı
 18. Serçe ve yüzük parmağındaki uyuşmaya dikkat
 19. Sapiensin yazarı Harari, yapay zekadan endişeli: İnsanlığın sağ çıkıp çıkamayacağını bilmiyorum
 20. Erzurumda deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi 25 Nisan 2023!
 21. Biden, 2024 ABD başkanlık seçimleri için adaylığını açıkladı
 22. Kistik fibrozis nedir, belirtileri ve tedavi yöntemleri
 23. Kenyadaki açlık tarikatı soruşturmasında ölü sayısı 73’e yükseldi
 24. Uzman isimden kızamık aşısı çağrısı: 2 gün sonra eyvahın faydası olmaz
 25. Doğum Günü Sözleri - En yaratıcı, komik ve eğlenceli İyi ki Doğdun Mesajları! Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2023…
 26. Asus, dizüstü ailesini genişletiyor
 27. Xiaomi, akıllı televizyon pazarındaki payını arttıracak
 28. 2023’ün en iyi fotoğraf çeken akıllı telefonu
 29. Sağlık Bakanlığı işçi alımı 2023 kura çekimi canlı izle! Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura çekimi ne zaman, saat kaçta?
 30. Bard için yeni özelliklerini duyurdu

Hangi Tip Erkekle Evlenilmez?

Evlilik ciddi bir ilişki sürecidir. İnsanlar evliliklerinin iyi olmasını ister ve bunun için karşılarına çıkan en doğru insanla evlenmek isterler. Kadınlar eğer evlenmek istiyorsanız evleneceğiniz erkekteki bu özelliklere dikkat edin.

"Hangi erkeklerle evlenilmez" sorusundan evlilik ve evlenilecek insan ile ilgili kısa bir görüş belirtmek isteriz. İnsanlar evliliklerini bir ömür boyu huzur içinde geçirmek isterler. Herkes anlaşabileceği erkekler dünya evine girmek ister ki bu kesinlikle çok doğal bir durumdur. Ama ayırt etmeniz gereken bir konu var sevgililik ile evlilik gerçekten birbirinden çok ayrı şeyler. Sevgilinizle yıllarca berabersiniz diyelim... Evlenme kararı aldınız. Zaten bu aşamada çoğu erkek kendini belli ediyor.

hangi erkeklerle evlenilmez sorunsalı

Sorumluluğun stresi derken sıralayıp da gidebiliriz. Evlilik sorumluluk gerektirir. "Ha!" deyince bitmeyecek bir birlikteliktir. Bunun için evleneceğiniz kişinin bir günlük değil, bir ömürlük olmasına dikkat edin.  Bizden size tavsiye aşağıda ne evlenilecek ne de sevgili olabilecek erkek tiplerinin huylarını sıraladık. Sizler için hazırladığımız "Hangi erkeklerle evlenilmez" kriterlerini uygulayabilirsiniz, en azından hangi erkek ile evlenilmeyeceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz...

Şimdiden dikkat edin. 

 

Kadınlar Bu Tarz Erkeklerden Koşarak Uzaklaşın & Onlarla Evlilik Yoluna Girmeyin

Bugüne kadar hayatınıza giren kadınlardan farklı olduğunuzu ve size bunu bir an olsun hissettirmeyen erkeklerden uzak durun. Emin olun ki önüne gelen her kıza aynısını söylemiştir.

Annesi ve babasına danışmadan hiçbir girişimde bulunmayan, 30 yaşını aşmasına rağmen onlardan izinsiz hiçbir şey yapmayan erkeklerden uzak durunuz. Onlar ailesine bağlı değiller adeta bağımlılar.

Kendisini yerli yersiz öven ve sürekli yapmadığı şeylerden bahseden erkeklerden uzak durun. Anlayın bunlar palavradan başka bir şey atmazlar.

Arkadaşları olmadan bir şey yapmayan, sizden çok arkadaşlarına önem veren erkeklerden uzak durun. Bırakın onları çok mutlu oldukları arkadaşlarıyla bir ömür mutlu olsunlar.

Her hareketinizi eleştiren ve sürekli yaptığınız şeyleri yeren, sizi küçük düşürmek için elinden gelen her şeyi yapan erkeklerden uzaklaşın çünkü bunların kadınlara saygısı yoktur, size mutsuzluktan başka bir şey vermeyeceklerdir.

Aşırı derecede kıskanç olan, gittiğiniz her yeri sorgulayan ve sizin rahat nefes almanıza bile izin vermeyen erkeklerden kaçın. Onlarla yapacağınız evlilik sizler için bir zindan olacaktır.

Sorumluluk sahibi olmayan, sürekli umursamaz davranan kişi bırakın evliliği, sevgili olmayı zor bela yapıyor. Aman böyle biriyle evlenip de hayatın bütün sorumluluklarını kendi sırtınıza yüklemeyin.

Sizin ne istediğinize önem vermeyen, sürekli kendini düşünen erkeklerle bir ömür hep onların doğrultusunda yaşayacaksınız. Bu tip erkekler size önem vermeyecek ve saygısızlık yapacaktır. Bunun için böyle erkeklerle evlilik yoluna girmekten kaçının.

Aşırı derecede çapkın olup kadınları etrafında fır döndürüyor ve bu özelliğini sevgili olduğunuz dönemlerde bile gerçekleştiriyorsa arkanıza bakmadan terk edin çünkü bu tip erkeklerin ileride sizi aldatmaları an meselesidir.

 

hangi erkeklerle evlenilmez

İşkolik erkek işinde başarılı bir erkekle evlenmeyi herkes ister. Fakat işini sevmek ve çalışkan olmak ile işkolik olmak arasında dağlar kadar fark vardır. Tüm zamanını işe ayırıyorsa böyle bir adamla ne yazık ki evlilik olmaz.  

Çevrenizdeki kadınların hayranlık uyandıracağı erkek tipleriyle asla evlenmenizi önermeyiz. Çünkü bütün kadınların ilgisi hep eşinizde olacaktır ve bu sizi kıskançlık krizlerine sokacak bir durumdur.

Hangi erkeklerle evlenmemenizi özellikleriyle sizlere sıraladık ama yine de sizin bileceğiniz iştir. Aman gözleriniz aşktan da kör olmuşsa biraz düşünüp öyle karar vermenizi tavsiye ediyoruz.


Bu Haberi Paylaş

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'redis' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: