Game of Thrones Oyuncularının İlişki Durumları

İşte Game of Thrones oyuncularının gerçek hayattaki ilişki durumları!

Yeni sezonu uzun zamandır heyecanla beklenen ve yakın zamanda yayınlanmaya başlayan Game of Thrones oyuncularının gerçek yaşamlarındaki ilişkilerini merak ettiniz mi hiç? Sizler için ünlü oyuncuların ilişki durumlarını derledik.

  1. Emilia Clarke: Muhtemelen Yalnız

Dizinin başrol oyuncularından olan Emilia Clarke, Deanerys Targanyen (Khaleesi) rolünde. Bu rolü ile dünya çapında bir şöhreti yakaladı. 32 yaşında olan ünlü aktris, oyuncu olmadan önce gayrimenkul danışmanıymış. Katıldığı bir talk show programında Game of Thrones’un oyuncu seçmelerinde çok gerildiğini ve ördek dansı yaptığını ifade etti: “Gerçekten büyük bir seçmeydi ve çok gergin hissettim. HBO’dan birçok insan oradaydı. Benden istenilen büyün sahneleri canlandırdım ve ‘Başka bir şey yapmamı ister misiniz?’ diye sordum. David Benioff (Game of Thrones’un yapımcılarından) dans etmemi önerdi. Ben de ördek dansı yaptım.”

Ünlü oyuncu bir dönem yönetmen Charlie McDowell ile ilişki yaşıyordu ancak ayrıldıkları neredeyse kesin. Çünkü Charlie McDowell, Instagram hesabındaki birlikte oldukları bir fotoğraflarını sildi.

  1. Kit Harington: Evli

33 yaşında olan ünlü aktörün tam adı Christopher Catesby Harington. Jon Snow karakteriyle dizinin en sevilen karakterlerinden olan ünlü oyuncu Game of Thrones seçmelerine gitmeden bir gün önce dayak yemiş ve seçmelerde rolü almasını da buna bağlıyor: “Oturacak yer yoktu ve bir çift yanlarına oturabileceğimizi söyledi. Oturduktan sonra yanımızdaki adamın sevgilisine ettiği hakaretleri duyduk. Bir sorun çıkmasını istemediğimiz için hızlıca yemeğimizi yiyip kalkmak istedik. Ama genç kıza 'Pis domuz' dediğinde sabrım tükenmişti ve ayağa kalkarak ona böyle şeyler söyleyemeyeceğini söyleyerek kavgaya davet ettim. Adamın boyutlarını o da ayağa kalkınca fark ettim ama artık çok geçti. Bir güzel dayak yedim ve seçmelere de gözüm mor bir halde gittim. Jon Snow’un ruhunu daha iyi yansıtarak rolü aldım. Şöhretimi o adama borçluyum. Beni izliyorsa teşekkür ederim.''

 Dizi setinde tanışan Kit Harington ve Rose Leslie, 2012 yılında sevgili oldu. 6 yıl boyunca devam eden ilişkilerini 2018 yılında evlilikle taçlandırdılar.

  1. Sophie Turner: Nişanlı

Sansa Stark rolüyle tanıdığımız Sophie Turner 2017 yılından bu yana Joe Jonas ile nişanlı. Çiftin bu yaz evlenmeyi düşündüğü konuşuluyor.

  1. Maisie Williams: İlişkisi var

Arya Stark rolü ile tanıdığımız Maisie Williams iddialara göre Reuben Shelby ile beraber. Ancak bu henüz doğrulanmış değil.

  1. Peter Dinklage: Evli

Dinklage, 2005 yılından beri tiyatro yönetmeni olan Erica Schmidt ile evli. Çiftin iki çocuğu var.

  1. Lena Headey: Evli

Cersei karakteriyle baş rollerden birinde oynayan Lena Headey, dizinin devam ettiği 8 yıllık dönemde bir kez boşanmış bir kez de evlenmiş. 2013 yılında Peter Paul Loughran ile olan 6 yıllık evliliğini sonlandıran Headey, 2018 yılında yapımcı Dan Cadan ile evlendi.

  1. Nikolaj Coster-Waldau: Evli

1998 yılından beri Grönlandlı şarkıcı Nukaaka ile evli olan ünlü aktörün, biri 15 biri 18 yaşında olan iki kızı var. Jaime Lannister rolü ile dizinin önemli isimlerinden olan Coster, ilişki konusunda istikrarlı isimlerden.

  1. Isaac Hempstead Wright: Yalnız

Bran Stark karakterini canlandıran Wright’ın daha önce Stella Rozenbroek ile sevgili olduğu biliniyordu ancak şu an yalnız.

 

 


Bu Haberi Paylaş