Engin Akyürek ve Latin hayranları anlamlı etkinlikleriyle gönülleri fethetti

Engin Akyürek , Latin hayranlarının kendisine verdiği anlamlı hediyeyi karşılıksız bırakmadı!

Engin Akyürek'in Latin hayranları ünlü oyuncunun doğum gününde anlamlı bir etkinliğe imza atmış ve Brezilya, Şili, Arjantin ve Peru'dan çok sayıda kişi oyuncu adına Saadet Öğretmen'in kurduğu Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği'ne (UCİM) bağışta bulunmuştu. Engin Akyürek de bu anlamlı etkinliğe duyarsız kalmamış ve kendisi de bağışlara katkıda bulunarak  çocuk istismarına karşı kurulan derneğe 100 bin liralık yardımda bulundu.

İSTANBUL'DA BULUŞTULAR

Akyürek, bu anlamlı hediyeden aylar sonra geçtiğimiz günlerde Latin hayranlarıyla İstanbul'da buluştu. Akyürek, Güney Amerikalı hayranlarının dernek için yaptığı bağışa da katkı sağlayıp bir kez daha yardımsever yanını konuşturdu. Büyük kısmını Akyürek'in karşıladığı bağışın 100 bin lira civarında olduğu öğrenildi. Ünlü oyuncu, İstanbul'daki buluşmada da kendisi adına UCİM'e bağış yapan Latin Amerikalı hayranlarına tek tek teşekkür etti. Çocuk istismarına karşı elini taşın altına koyan oyuncu, duyarlı davranışıyla da takdir topladı.

LATİNLER'DEN SEVGİ SELİ

Çok sayıda Akyürek hayranı oyuncuyu yakından görmek için Güney Amerika'dan İstanbul'a geldi. Fanları tarafından çembere alınan başarılı oyuncu, sevgi seline kapıldı.


Bu Haberi Paylaş