Bu İkizler Burcu Size Ne Etti?!

Sosyal medyada ikizler burcuyla ilgili nefret söylemleri yer alan binlerce post okuduk ve en nefret edilen burç olarak bilinen ikizler burcunun neden sevilmediğini merak ettik. Valla biz duyduklarımızın yalancısıyız. Lütfen bize darılmayın :) Aslında neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla dikkat çeken ikizler burcunun neden sevilmediğini gelin birlikte inceleyelim...

1) ÇİFT KARAKTERLİ

Bizce bu ikizler burcunun üzerine yapışan ''çift karakterli'' yaftası, tamamen burcun isminin ikizler olmasıdan kaynakanıyor. Hem bu devirde kim tek karakterle mutlu ki?

2) DEĞİŞKEN

İkizler burcu erkeği değişkendir ve bazen onu anlamak zor olabilir. Çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi bekleyen bir yapısı vardır. İyiyken çok iyi ama kötüyken Hades kadar acımasız olabilir.

3) GÜVENİLMEZ

İkizler erkeği çift kısmetlidir. İnsanlarla kolay diyalog kurabilen ve sözünü dinleten bir yapısı vardır. Karşı cins tarafından hemen fark edilir. Tüm bu özelliklere sahipken ve biriyle flörtten ilişkiye doğru emin adımlarla ilerlerken bir anda aklının karışması da onun suçu mu şimdi?

4) KARARSIZ

Evet kararsız. Ama neden kararsız diye hiç durup düşündünüz mü? Çünkü ikizler burcu ''meraklı'' ! Mesela bir yemeği yerken arkadaşının yemeğinin tadını merak ediyor. Bir kanalda güzel bir diziyi izlerken, en heyecanlı yerinde, ''acaba diğer kanalda ne var?'' diye merak ediyor. Birini seçerse aklı hep seçmediğinde kalıyor. Sarılın onlara, sevin onları...

5) DEDİKODUCU

Sadece ikizler burcun has bir özellik değil ki bu? Yapmayan var mı? Ben yapmıyorum diyen de yalancının ağa babasıdır!

6) HUZURSUZ

İkizler burcu zeki ve hiperaktif bir burçtur. Bu yüzden oturduğu yerde yarım saatten fazla kalamaz. Tüm huzursuzluğu aslında hayatı kaçırmak istememesinen kaynaklanıyor.

7) HAVAİ

İkizler burcunun en belirgin özelliği dışa dönük ve esprili olmasıdır. Dışarıdan havai görünmelerinin sebebi tam olarak bu sebepten aslında. Ünlü düşünür Serdar Ortaç'ın da dediği gibi ''dışı buz, içi balım'' durumu.

Ve son olarak ikizler burçlarını üzmeyin, onlar yok yalnız :(

 

Bu Haberi Paylaş