Aldatıldığını Okuduğu Kitaptan Öğrendi

Kocasıyla yazarın aşkını tesadüfen okuduğu romandan öğrendi.

16 yıllık evli ve 2 çocuk annesi F.G. tesadüfen okuduğu romandaki karakterin kendi kocasını olduğunu fark etti. Romanda okuduğu detaylardan kendi ailesi ve hayatından kesitler bulan F.G. büyük bir şok yaşadı.

Okuduğu Kitapta Uğradığı İhaneti Öğrendi

Anlatılan evin duvar kağıtları, ellerinin terlemesi, kayınpederinin boğularak öldürülmesi gibi ayrıntıların kendi hayatı ile aynı olduğunu fark etti. Eşinin kullandığı araba modelinden gittiği kafelere kadar her nokta aynen tasvir edilmişti. F.G.’yi en çok üzen ise, eşinin kendisini kendi evlerinde aldatmış olması. Ayrıca tüm bu fikirlerini destekleyen bir olay da eşinin bu kitabı Twitter üzerinden paylaşması ve kitabın teşekkür kısmında açıkça eşinin isminin yazılmasıymış. Bu detayları da öğrendikten sonra romandaki kişinin eşi olduğundan emin olan F.G. eşine boşanma davası açmış.

Hikayenin devamı ise daha üzücü. Boşanmak istemeyen kocası, F.G.’yi yüzüne tuzruhu atmakla tehdit etmiş. Kahvaltıya çağrılmadığı için “Çaydanlığı yüzüne dökerim. Seni o içtiğin suda boğarım” gibi birtakım çirkin tehditlerde bulunmuş. Avukatı ise bu davanın hem çok ilginç hem de çok üzücü olduğunu dile getirdi.

 


Bu Haberi Paylaş