10 Estetik Faciası

Estetik ameliyat bağımlısı haline gelen isimlerin geldikleri haller..

1. Hang Mioku: Yüzüne Yağ Enjekte Etti

10 Estetik Faciası

İlk estetik ameliyatını 28 yaşında olan ve sonrasında kendini durduramayarak bağımlı hale gelen Güney Koreli Han Mioku, en son yüzüne yağ enjekte etti ve tanınmayacak hale geldi.

2. Jocelyn Wildenstein: 4 Milyon Dolarlık Canavar

10 Estetik Faciası

Basında “Wildenstein Gelini” (Frankenstein’ın Gelini’ne gönderme) lakabıyla anılan Jocelyn Wildenstein geçirdiği estetik ameliyatların toplam masrafı 4 milyon dolar. Aslında çok hoş ve çok zengin bir kadındı ancak 21 yaşında kocasını Rus bir mankenle yatakta yakalayınca psikolojisi allak bullak oldu ve tüm parasını estetiğe yatırdı. Jocelyn’in artık eski haline dönmesi mümkün değil.

3. Michael Jackson: 10’dan Fazla Burun Estetiği Ameliyatı Oldu

10 Estetik Faciası

Michael Jackson’ın geçirdiği estetik ameliyatlarından sonraki halini bilmeyen yoktur. Kendisi 10’dan fazla burun ameliyatı olmuş.

4. Pete Burns: Tüm Parasını Estetiğe Yatırdı

10 Estetik Faciası

İngiliz müzik grubu Dead or Alive’ın eski solisti Pete Burns, dudaklarına aşırı miktarda dolgu eklettirdi. Ayrıca yanaklarına yanak implantı ekletti ve birkaç tane burun ameliyatı geçirdi.18 ay süren estetik sürecinde neredeyse tüm parasını harcadı.

5. Dennis Avner: Kedi Adam

10 Estetik Faciası

“Kedi Adam” olarak tanınan Dennis Avner, totem hayvanı kaplan gibi görünebilmek için sayısız esttik ameliyat geçirdi. Aykırı dövmeler, dişler, yüzünü şişirme derken estetik faciları listemizde yerini aldı.

6.Kertenkele Adam

10 Estetik Faciası

Kertenkele Lakalplı Eric Sprague ayrıl dil yaptıran ilk kişilerden. 700 saat süren estetik ameliyatın ardından kendini kertenkeleye benzetti.

7. Donatella Versacee: Karikatür Karakteri

10 Estetik Faciası

Gianni Versace’nin kız kardeşi Donatella Versace sayısız estetik ameliyatı geçirdikten sonra kendini karikatür karakterine benzetti.

8. jackie Stallone

10 Estetik Faciası

Ünlü aktör Silvester Stallone’nin annesi Jackie, gelecekte olanlar hakkında köpeklerle konuştuğunu iddia etmesiyle ücretli medyum hattı ile tanınıyor. Ününe şimdi de geçirdiği estetik ameliyatlarını ekleyen Jackie, yüz estetiği, kaş kaldırma, yanak implantı, burun ve tabii dudak estetik ameliyatı.

9. Amanda Lepore 

10 Estetik Faciası

Geçirdiği sayısız estetik ameliyatlarıyla dünyanın en ünlü transseksüeli haline gelen Amanda Lepore, ilk operasyonunu 15 yaşında olmuş.

10.Michaela Romanini

10 Estetik Faciası

40 yaşındaki sosyetik İtalyan Michaela Romanini dudaklarına yaptırdığı kolajen dolgu ve sayısız estetik uygulama ile tanınıyor.

 

 

 

 


Bu Haberi Paylaş