Justin Bieber Eşi ile Evlenene Kadar Birlikte Olmadığını Açıkladı

Geçtiğimiz yıl evlenen Justin-Hailey Bieber çifti, Vogue dergisinin mart sayısının kapağında yer aldı. Özel yaşamları hakkında samimi açıklamalarda bulunan çift, evlenene kadar seks yapmadıklarını belirtti.

3 ay gibi kısa bir süre beraber olduktan sonra eylül ayında evlenen Justin Bieber-Hailey Baldwin çifti, Annie Leibovitz'in fotoğrafıyla Vogue Amerika mart sayısının kapak konuğu oldu. Bu aynı zamanda çiftin, beraber ilk profesyonel çekimi olarak kayıtlara geçti. Dergi için cesur pozlar vermenin yanı sıra ünlü çift cesur açıklamalarda da bulundu.

Evlenene kadar birlikte olmama kararı aldıklarını söyleyen Justin Bieber, bu kararını "Kendimi bu şekilde Tanrı'ya teslim etmek istedim ve o beni Hailey ile kutsadı" şeklinde açıkladı.

22 yaşındaki model ise "Bu işi yolunda sürdürmek ve sağlıklı bir ilişki kurmak için savaşıyorum" dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

"Bizler, öğrenmeye çalışan iki genciz. Buradan, herkese bunun büyülü bir fantezi olduğu yalanını söylemeyeceğim. Her zaman zor olacağını biliyorum. Justin'le bir kilisede karşılaştığımızda dostluğumuz başladı. Sonra biraz takıldık ve evlendik"

24 yaşındaki popstar ise, kendisini dini bütün olarak tanımlamadığını belirterek, "Kiliseye gittiğim için insanlar beni öyle sanıyor. Bu konuda hassasım. Çevreme güvenmede de sıkıntı yaşıyorum. Kullanıldığımı düşünüyorum ve bu da öz güvenimi zedeliyor" dedi.

Bu Haberi Paylaş