Daha Önce Kapısından Alınmamıştı, Şimdi Konser Veriyor!

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Uludağ'da yer alan 'TikTok Whitefest'te sahneye çıktı. Sanatçı, 1.5 yıl önce ise 18 yaşından küçük olduğu için konseri iptal edilen Tilki, "Uludağ vizesi aldım" şeklinde konuştu.

Programına popüler şarkısı 'Cevapsız Çınlama' ile başlayan Aleyna Tilki, gece boyunca hayranlarına adeta bir müzik ziyafeti yaşattı. Hayranlarından sık sık şarkılarında kendisine eşlik etmesini isteyen Tilki, gece boyunca sahnede dans ederek enerjisiyle dikkat çekti.

1.5 yıl önce yaşı küçük olduğu için Uludağ'daki konseri iptal edilen Aleyna ''Artık abla oldum, 18'imi geçtim, Uludağ vizesi aldım. Eksi 10 derecede şarkılarla içinizi ısıtmaya geldim'' dedi.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde İstanbul'da Bostancı Gösteri Merkezi konserinde Selda Bağcan'la yaptığı düetten de bahseden Tilki,''En büyük hayallerimden biri Selda Bağcan ile tanışıp beraber türkü söylemekti. Çok şükür hayallerimden birini daha gerçekleştirdim. Benim için çok özel ve anlamlı bir geceydi." diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Bu Haberi Paylaş