22 Yıl Sonra Tekrar Bir Arada!

Julia Roberts ile Cameron Diaz’ın başrollerini paylaştığı En İyi Arkadaşım Evleniyor filminin ekibi 22 yıl sonra tekrar bir araya geldi.

Yayınlandığı dönemde büyük yankı uyandıran  En İyi Arkadaşım Evleniyor (My Best Friend's Wedding) filminin ekibi 22 yıl sonra bir araya geldi. 1997 yılında vizyona giren romantik komedi filminin başrolleri Julia Roberts, Dermot Mulroney, Cameron Diaz ve Rupert Everett Entertainment Weekly dergisinin 14 Şubat Sevgililer Günü özel kapağı için poz verdi. 51 yaşındaki Roberts, 46 yaşındaki Diaz, 55 yaşındaki Mulroney ve 59 Everett, pastel tonlarındaki kıyafetleriyle fotoğrafçı Ruven Afanador’a poz verdi.

Efsaneler arasında yerini şimdiden almış filmin konusu ise şu şekilde: Michael ve Julianne birbirlerine bir söz verir. Eğer 28’lerinde hala kimse ile evlenmemişlerse, birbirleriyle evleneceklerdir. Aradan yıllar geçer ve Julianne 28’ine yaklaşmaya başlayınca, şimdi Chicago’da spor yazarı olan Michael’i araması gerektiğini ve anlaşmalarının sona erdiğini söylemesi gerektiğini düşünürken, Michael Julianne’ı arayarak dört gün sonra evleneceğini haber verir ve olaylar gelişir.
 

Bu Haberi Paylaş