Trend
 1. Starbucks Türkiye'de mağazalarını kapatıyor mu?
 2. Regl dönemi hakkında bilinen yanlışlar!
 3. Melisa Döngel kusursuz fiziğinin sırrını açıkladı!
 4. Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson kameralara aşk pozları verdi!!!
 5. Aslı Enver'in arabasının fiyatı oha dedirtti!
 6. Elon Musk'ın bir üst sürümü olmaya aday X AE A-XII!
 7. Dikkat sosyal medya yüzünden sağlığınız bozulabilir!
 8. Burcu Özberk yaşadığı zorlukları dile getirdi.
 9. Kerem Bursin Hande Erçel ile gurur duyuyor!
 10. Justin Bieber'in Eşinden Şok İtiraf !!
 11. Survivor'da kim elendi, adaya kim veda etti? İşte 25 Mayıs Survivor SMS sıralaması
 12. Tuba Büyüküstün ve Erdinç Çatak aşk mı yaşıyor?
 13. Mehmet Aslantuğ-Arzum Onan'dan flaş karar
 14. Cara Delevingne dişçi koltuğundan paylaştı: Çok ağladım
 15. Kanye West ile Irina Shayk aşk mı yaşıyor?
 16. Hülya Avşar: Zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz
 17. Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural'dan sorulara yanıt yok!
 18. Oxford Üniversitesi: Alkol tüketiminin her seviyesi beyne zarar veriyor
 19. Covid-19 nedeniyle kaybedilen koku duyusu geri gelebilir mi?
 20. Ünlüler Sedat Peker Paylaşımlarını Sildiler
 21. Ünlü Rapçi Murda'dan Acı Haber
 22. "Moda olduğu için değil sevdiğim için alıyorum"
 23. WHO'dan korkutan açıklama !
 24. Adobe Flash Bitti
 25. Beyin Tümörü Olabilirsiniz!
 26. Beren Saat'ten kafaları yeniden karıştıran paylaşım
 27. Pelin Akil'den çok özel paylaşım
 28. Son gösterisini iptal etti
 29. Pelin Karahan müjdeyi verdi
 30. Sürpriz bir isim seyirci karşısına çıkacak

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları

En Etkili 10 Taktik!

Eski sevgiliyi geri döndürme ya da diğer bir deyişle eski sevgiliyi tekrar aşık etme yolları nelerdir anlatalım. Eğer eski sevgilini döndürmeye kararlıysan birazdan söyleyeceklerimizi dikkate almalısın. Şunu unutma ki, bu yolda en önemli şey sabır. Ama seni sevmediğini düşünüyorsan bizce seni sevmeyen kişinin dönmesine çok da gerek yok. Ama ben illa da dönmesini istiyorum diyorsan taktikler bizden uygulaması senden.

 1. Kararlı Ol

İlk adımın her zaman kararlı ve kendinden emin olmak. Yolun yarısında vazgeçersen veya yorulup bırakırsan tüm çabaların boşa gidebilir. Eğer gerçekten seviyorsan ve geri dönsün istiyorsan ilk adım kararlılık. Biraz sabır, sonra kendinle yüzleşmek, üzerine de biraz kendini geliştirme ve biraz da taktikle eski mutlu aşka geri dönmek mümkün.  Kararını al ve emin adımlarla yola devam et.

 1. Timing Yap

Eski sevgilinizi geri döndürmek istiyorsanız timing yapmak oldukça önemli. Yani zamanlamalarınızı çok iyi seçmelisiniz. Eğer ciddi bir ayrılık sürecinden geçmişseniz, birbirinize kırıcı sözleri bolca sarf etmişseniz eski sevgilinin kalbini tekrar kazanmak o kadar kolay olmayacaktır. Her şeyin bir anda eski haline dönmeyeceğini unutma. Mesaj atmak, aramak, görüşmek her zaman işe yarayan şeylerden değildir. Zamanında mesaj atmak ya da zamanında aramak her şeyden önemli. Baskıcı ve ısrarcı olmaman gerektiğini unutma. Az ama öz adımlar atmalısın.

 1. Kış Uykusu Taktiği

Ä°lgili resim

Sevgilinizden ayrıldıysanız hele de kavgalı gürültülü bir ayrılık yaşadıysanız yapacağınız en büyük hata eski sevgiliniz üstüne gitmek olur. Sürekli aramayı, mesaj atmayı hatta her yerden engellediği halde yeni yollar aramaktan vazgeç. Bu hem onun kendisini çok öenmli hissetmesine ve seni elinin altında hissetmesine sebep olur hem de onu bunaltır. Tabi bunları söyledik diye hatalı olduğun durumlarda arayıp sormamazlık da değil kastettiğimiz. Az ama güzel mesajlarla veya kendini yüzyüze ifade ederek açıklamanı yapman daha iyi olacaktır.

 1. Freshen Taktiği

Nedir Freshen? Hemen açıklayalım. Sevilen kişiden ayrıldığımızda düşülen boşluk ve üzüntü hissini yok saymak ve bu dönemi avantaja çevirecek yolları takip etmektir. Bu dönemde sen de birçokları gibi kendini bırakıp perişan bir hale bürünmüş olabilirsin. Freshen taktiği der ki o seni böyle gördüğünde “Vah yazık! Bensiz ne hale gelmiş, hemen kollarına atlayayım” demeyecek. Öyleyse aksi yönde ilerle. Üzüntünü, derbederliğini ona yansıtma, senden daha kolay uzaklaşmasına sebep olma. Bunun yerine mükemmel görün, seni gördüğünde ilk aşık olduğu zamanları hatırlat ona. Ama yine de her durumda aşırıya kaçmamak en güzeli. Sensiz çok eğleniyorum mesajı vermek her zaman yanlıştır. Orta yolu bulmak da size kalmış.:)

 

 1. List Up Taktiği

sevgili foto ile ilgili görsel sonucu

Her şeyden önce her olayda insan önce kendine bakmalı. Sürekli karşındakini suçlamak ve onun hatalarını sıralamak hiçbir işimize yaramaz. Bu yüzden hatalarını gözden geçir hatta gerekiyorsa listele. Ve konuşma imkanı yakaladığınızda öncelikle kendi pişmanlıklarını anlat. Sonrasında karşıındakinden beklentilerini iletmen daha doğru olacaktır.

 1. Pembe Yol Taktiği

Eski sevgiliyi tekrar aşık etmek ve onu kendine aşık ederek geri döndürmek için bir diğer etkili taktik ise bu süreçteki dikkatini sana fayda sağlayacak bir başka şeye yönlendirmektir. Avrupalı ilişki uzmanları buna Pembe Yol taktiği diyor ve bu süreçte özellikle de kişinin kişisel gelişim konularına yönelmesini öneriyor. Böylece kış uykusu dönemin hem boşa geçmemiş oluyor hem de aceleci davranıp timing sürecini bozacak hamleler yapmanın önüne geçilmiş oluyor

 

 1. Budapeşte Makası

Bu taktik eski sevgilinle olan ortak arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirmen vu bunların onun kulağına gitmesini sağlaman. Bir nevi onu makasa almış oluyorsun diyebiliriz. Yıkılmamış ayakta duruyor olman her zaman daha iyi bir iamj çizer ve seninle yaşadığı güzel anları da hatırlamasına yardımcı olur.

 1. Spy Game

Ä°lgili resim

Eski sevgiliyi geri kazanma yollarında Spy Game taktiği de emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacak çok etkili bir diğer taktiktir. Bir nevi istihbarat amacı güder. Ona çaktırmadan neler yaptığını, kimlerle dolaştığını, hayatında yeni biri olup olmadığını öğrenmelisin. Hakkında ne öğrenebiliyorsan öğren ama sakın bundan haberdar olmasın.

 

 1. Özdeşim Taktiği

Psikanalize göre özdeşim, diğer bir kişinin özelliklerini benimsemek, onun gibi duymak, düşünmek, davranmak ve onun gibi olmak manasına gelir. Aralarında problem oluşan kişilerin hatta karı kocaların bile aralarını düzeltmek için kullanılan psikolojik bir yöntemdir. Bu taktiği uygulayabilmek için karşı tarafı çok iyi tanıyor olmak gereklidir. Oluşan olaylarda tarafların yer değiştirdiğini düşünerek hem kendi tavırlarınıza karşıdan bakabilir hem de onun nasıl düşündüğünü anlamaya çalışabilirsiniz.

 

 1. Telepati Tekniği

Telepati zihinsel egzersizlerle iki kişi arasında konuşmadan kurulan iletişim kanalıdır. Eski sevgiliyle telepati kurmak herkesin harcı değildir ama 6.hissiniz kuvvetliyse işiniz kolay çünkü uzmanlara göre telepati kurma şansı en yüksek olan kişiler ilişkileri devam eden sevgililer ve ilişkisi bitmiş eski sevgililer. Şair diyor ya “Çünkü ayrılanlar da hala sevgili” diye. İşte tam olarak öyle. Düşünceleriniz ortak bir noktada buluşabilir ve birinizin düşündüğünü diğeriniz de düşünebilirsiniz.


Bu Haberi Paylaş